Оқиғалар

Алдағы оқиғалар

Бағдарлау аптасы 2024
Бағдарлау аптасында сіз оқу барысында болашақ табысқа жету үшін қажет барлық ресурстармен және процедуралармен танысасыз. Бағдар апталығына қатысу және келісім-шартқа отыру университетке түсудің міндетті шарты болып табылады.
Бағдарламаны орындаңыз, сеанстарды жіберіп алмаңыз және оқиғалардан хабардар болу үшін поштаңызды үнемі тексеріп отырыңыз!
Толығырақ
Жыл Сайынғы NU Зерттеу Конференциясы
Сіздерді Назарбаев Университеті ұйымдастыруымен алғаш рет өтетін Жыл Сайынғы NU Зерттеу Конференциясына шақырамыз. Маңызы ерекше бұл іс-шарада Қазақстанның барлық өңірлерінен жетекші зерттеушілер, ғалымдар мен студенттер бас қосатын болады. Астана қаласында орналасқан кампусымызда өтетін бұл Конференция Қазақ Ұлттық ғылым академиясының негізін қалаушы Қаныш Имантайұлы Сәтбаевтың туғанына 125 жыл толуына арналады.
Толығырақ

Соңғы оқиғалар